Żegnamy się z Wami. 1 lutego Bystrzak Gdańsk kończy działalność.

Wspaniali rodzice, kochane dzieci!
Dziękujemy Wam za zaufanie i wiarę w naszą misję, którą było rozbudzanie dziecięcej kreatywności.
To już prawie dwa lata odkąd postanowiłam otworzyć tę placówkę. W życiu bywa różnie. Raz jest lepiej a raz gorzej. Tak samo było w przypadku Centrum Kreatywności oraz Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak. Idea jest piękna ale zabrakło tego „czegoś”😉 Sama nie wiem czego.
Jako właścicielka zainwestowałam w tę firmę przede wszystkim serce i prawie cały czas jaki miała a dostałam w zamian radość dzieci, które z uśmiechem na twarzach przekraczały nasze progi i z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w naszych zajęciach. Były podziękowania rodziców za to, że dajemy ich dzieciom coś wartościowego, coś co już teraz kształtuje ich charakter, coś co zaprocentuje w przyszłości. Przyznaje, że choć ciężkie, to były najlepsze dwa lata mojego życia bo dały mi ogromne doświadczenie zawodowe ale przede wszystkim życiową lekcję, której nigdy bym nie doświadczyła w żadnej szkole.😍I jestem za to ogromnie wdzięczna!
Tak to już jest, że czasami nasze marzenia muszą poczekać gdzieś w kolejce, one nie odchodzą niespełnione!
Dlatego wiem, że to nie koniec mojej przygody z kreatywnością i rozwojem. To dopiero początek😀
Dziękuję przede wszystkim EKIPIE BYSTRZAKA! Moim trenerkom! Wspaniałym, pełnym pasji. To Wy tworzyłyście to miejsce. Gratuluję! Dziękuję również osobie, która wymyśliła całą koncepcję Bystrzaka Pani Agnieszce Gorzyńskiej, która z pasją stara się pokazywać dzieciom i młodzieży, że gdy tylko zechcą to mogą osiągnąć wszystko!
Na końcu chcę podziękować naszym wspaniałym klientom, którzy wierzyli naszą koncepcję edukacji. Brawo! Robicie bardzo wiele dla swoich dzieci. To niby nie dużo, ale umiejętności, które dzieci nabyły podczas zajęć zaprocentują w przyszłości. Gwarantuję:)
Dziękujemy i życzymy samych sukcesów.
Izabela Kowalewska oraz trenerzy Bystrzaka